CO

System instalacji CO cechuje stosunkowo niskim kosztem urządzeń, które są potrzebne do montażu. Oferowane przez nas instalacje są trwałe, nowoczesne, a także bezpieczne oraz spełniają wszystkie wymogi. Na przestrzeni lat, inwestycja w montaż CO pozwala na oszczędność pieniędzy.

 • Ekonomiczna i nowoczesna instalacja CO sprawi, że ogrzewany obiekt będzie generował znacznie mniej kosztów, niż dotychczas.
 • Świadczymy fachowe doradztwo, a także w swojej codziennej pracy staramy się, aby każdy klient był zadowolony z wykonywanej przez nas pracy.

Wodno - kanalizacyjne

Dobrze wykonana instalacja wodno-kanalizacyjna daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu użytkowania swoim użytkownikom. Odpowiednio wykonana nie generuje nieprzyjemnych zapachów, nie hałasuje, a także nie zatyka się. Praca nad opracowaniem wydajnej instalacji wodno kanalizacyjnej, wymaga dużej praktyki i doświadczenia, mianowicie najważniejsze jest wybranie odpowiednich produktów, typu pompy, rury, ale niesamowicie ważny jest również odpowiedni montaż. Doskonale każdy sobie zdaje sprawę z tego, że bez ciepłej, czystej wody, a także bez należytego odprowadzania tejże wody do kanalizacji nie da się poprawnie funkcjonować. Wykonana przez nas instalacja gwarantuje skuteczność użytkowania przez kilkadziesiąt lat.

 • Instalacja wodna – pobieraną wodę z wodociągu przewodzi do instalacji wewnętrznej pod ciśnieniem.
 • Instalacja kanalizacyjna – Odprowadza nieczystości i gospodaruje wody opadowe, które odprowadza do ścieków kanalizacyjnych.

Kotłownie gazowe i olejowe

Kotłownie gazowe i olejowe to rodzaje ogrzewania, cieszące się ogromną popularnością u tych, którzy cenią swój czas, niezależność i wygodę. Istnieje możliwość instalacji zarówno jednej jednostki centralnej, jak również systemu kilku kotłów. Stworzona kotłownia – na paliwo gazowe lub olejowe daje szansę na zmniejszenie kosztów późniejszego użytkowania, zwłaszcza gdy posiadamy budynek, posiadający dużą powierzchnię użytkową. Kotłownie gazowe i olejowe, które oferujemy mogą być sterowane przez dedykowaną aplikację.

 • Proponowane przez nas kotłownie gazowe i olejowe cechuje niezawodność, sprawność, najwyższa jakość, a także najwyższy poziom automatyzacji procesu.
 • Poprzez współpracę z czołowymi producentami kotłowni gazowych i olejowych, potrafimy zrealizować projekt, dedykowany indywidualnym potrzebom użytkownika.

Wentylacja

Wentylacja gwarantuje utrzymanie właściwej jakości powietrza, którą należy przestrzegać, gdyż narzucona jest normą PN-83/B-03430. Sprawny system wentylacji pozwala na odpowiedni poziom intensywności wymianę powietrza. Dzięki zamontowanej przez nas odpowiedniego systemu wentylacji, nie muszą Państwo polegać na określonych czynnikach atmosferycznych. To Państwo macie kontrolę zarówno nad przepływającym powietrzem, jak i odzysku ciepła. Odpowiednia wentylacja, to inwestycja w swoje zdrowie, jak również jakość budynku. Odpowiednia wentylacja zapewnia:

 • obniżanie poziomu wilgoci oraz dostarczenie wymaganej ilości tlenu do pomieszczeń wewnątrz budynku.
 • obniżanie zawartości szkodliwych substancji i zanieczyszczeń.

Klimatyzacja

Posiadamy w sprzedaży najnowocześniejsze systemy klimatyzacji, gwarantujące doskonałą temperaturę powietrza, a także najwyższej jakości powietrze. W swojej bogatej ofercie otrzymają Państwo urządzenia najlepszych czołowych producentów (klimatyzatory kasetonowe, przypodłogowe, kanałowe, typu split oraz multi split).

 • Oferujemy szeroki wachlarz klimatyzatorów w jednym miejscu.
 • Proponowane przez nas klimatyzatory wykonane są z świetnej klasy komponentów, co sprawia, że cechują się ogromnym zainteresowaniem wśród kupujących.

Rekuperacja

Rekuperacja, to odpowiedni system wentylacji, który gwarantuje świeże powietrze we wszystkich pomieszczeniach przez całą dobę, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, a także bez konieczności wietrzenia. Rekuperacja pozwala jednocześnie na odprowadzanie nadmiaru wilgoci, substancji szkodliwych, czy nieprzyjemnych zapachów. Poprzez odzyskiwanie ciepła na poziomie 93%, rekuperacja pozwala na oszczędność energii. Decydując się na system rekuperacji ciepła, chronią Państwo swój budynek przed rozwojem pleśni i wilgoci.

 • Rekuperator wymienia powietrze wewnątrz budynku, wybierając zużyte i dostarczając świeże, jednocześnie odzyskując energię z wywiewanego powietrza.
 • Rekuperacja pozwala użytkownikom cieszyć się najlepszą jakością powietrza, co przekłada się na komfort życia, zdrowie i dobry sen.

Pompy ciepła

Pompa ciepła jest niskotemperaturowym i ekologicznym urządzeniem grzewczym, która zamienia energię nagromadzoną w wodzie, powietrzu i glebie na ciepło. Nasza firma proponuje pompy ciepła, które są dedykowane osobom, ceniącym sobie komfort ogrzewania. Posiadamy różnorodny asortyment pomp, gdyż różnorodne są potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy, że nasze pompy ciepła są wysokowydajne, zarówno do przygotowania ciepłej wody, ogrzewania i chłodzenia, dla każdego domowego gospodarstwa.

 • Oferowane przez nas pompy ciepła gwarantują wysoką wydajność, atrakcyjną cenę i 5 – letnią gwarancję.
 • Pompa ciepła to najbardziej ekonomiczne urządzenie grzewcze, które wykorzystuje energię odnawialną – wodę, grunt lub powietrze.

Biuro - Hurtownia

ul. Boh. Westerplatte 5 07-410 Ostrołęka

Dział sprzedaży

509 733 002